csmagnat.forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Counter Strike Forum


3 participanți

    O mare dezamagire ...

    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 27
    Data de înscriere : 23/08/2009

    O mare dezamagire ... Empty O mare dezamagire ...

    Mesaj  Admin Mier Sept 09, 2009 7:21 pm

    Am citit cam toate topic-urile pe care le-ati scris cu totii pana acum si vreau sa spun ca imi pare rau ca am facut forum-ul acesta pentru voi. In afara de faptul ca marea majoritate dintre voi nu stiti nici macar sa scrieti corect romaneste, adminii se mandresc care mai de care cu expresii jignitoare la adresa celorlalti si nu inteleg ceea ce inseamna sa fie un admin adevarat, fiecare copil care primeste admin pe server vrea sa dovedeasca cate ceva, regulile sunt degeaba pentru ca nu sunt respectate, etc ... totul ma face sa cred ca dezordinea e generata chiar de catre persoanele care ar trebui sa vegheze asupra acestor lucruri.
    Stiu ca probabil marea majoritate dintre voi (cei care se simt si se regasesc in ceea ce am spus) o sa va simtiti ofensati si ca o sa primesc tot felul de replici malitioase, dar vreau sa stiti ca ceea ce am scris aici este pura realitate si am vrut sa fiu cat mai obiectiv si din acest motiv nu am dat nume... si cu toate ca simt ca voi nu o sa intelegeti ce am vrut sa spun cu adevarat in aceste randuri ... poate ca vor fi altii care imi vor da dreptate.
    Toata ideea forum-ului a fost o initiativa care s-a vrut a fi altceva decat ceea ce a devenit acum, si in lipsa de moderatori capabili pe forum o sa se ajunga probabil mai rau. Imi pare rau ca s-a plecat de la ceva bun si corect in ceea ce priveste forum-ul si server-ul si ca pe drum s-au uitat acele valori morale care au stat la baza.
    Server-ul nu se distinge cu nimic fata de toate celelalte pentru ca nu are o coloana vertebrala, adica niste admini capabili in primul rand sa respecte regulile si in al doilea rand sa le aplice impartial si fara favoritisme .. iar forum-ul oglindeste aceleasi defecte si aceeasi lipsa de implicare si nu am vrut asa ceva cel putin in ceea ce priveste forum-ul pentru ca mai mult sau mai putin este munca mea, fie ea si de 4-5 ore, si nu imi place ca altii isi bat joc de ea.
    Nicaieri nu s-a ajuns "undeva" fara reguli, si daca regulile nu sunt respectate este haos. Cati dintre voi ati cititi regulile si cati dintre voi le respecta? Niciodata nu o sa va castigati respectul celorlalti pentru ca in primul rand nu va respectati pe voi.
    Sper ca macar unii dintre voi ati inteles ceva din ceea ce am spus si ca cei carora le-a fost transmis mesajul meu sa faca niste schimbari in bine pentru a creste cu bun-simt aceasta comunitate. Numai bine.
    avatar
    Klain


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 08/09/2009

    O mare dezamagire ... Empty Re: O mare dezamagire ...

    Mesaj  Klain Vin Sept 11, 2009 7:26 pm

    Mia placut ce ai scris ai spus un adevar.Asta e nu multi Forumisti cu experienta doresc sa vina pe un forum de counter-strike care stiu ca nu am ce face.Voi ar mai trebuii sa mai faceti niste categorii pentru a mai atrage oamenii pe forum inafara playerilor care se inregistreaza doar pentru admin/unban/ban sau o reclamatie sa se simta bine.
    babybl9
    babybl9


    Mesaje : 56
    Data de înscriere : 06/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Pantelimon

    O mare dezamagire ... Empty re

    Mesaj  babybl9 Sam Sept 12, 2009 4:27 am

    Pustii sau obijnuit cu "regula" aceea inventata de oameni: "Regulamentul este facut pentru a nu-l respecta".
    Ma bucur ca ne-ai batut obrazul poate ne simtim si noi si incercam sa ne corectam.

    Bafta,

    Continut sponsorizat


    O mare dezamagire ... Empty Re: O mare dezamagire ...

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 29, 2024 12:13 am