csmagnat.forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Counter Strike Forum


    Angajari !!

    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 27
    Data de înscriere : 23/08/2009

    Angajari !! Empty Angajari !!

    Mesaj  Admin Sam Sept 12, 2009 12:47 pm

    Caut moderatori capabili care sa mentina forum-ul in conditii bune de functionare. Munca unui moderator presupune sanctionarea user-ilor care [Injura,Fac Spam,Deschid topicuri aiurea etc], inchiderea topic-urilor nefolositoare, penalizarea userilor care nu respecta regulamentul cu warn, etc

    Conditii:
    1. experienta precedenta intr-o pozitie similara nu este obligatorie
    2. sa fie o persoana integra si impartiala
    3. sa stie si sa respecte regulile forum-ului (https://csmagnat.forumgratuit.ro/reguli-generale-f1/regulament-forum-t2.htm)

    In principiu aceasta activitate presupune responsabilitate si corectitudine, nu este recompensata decat moral prin respectul celorlalti, nu ocupa mult timp si nu necesita cunostinte de programare PHP, asa ca oricine o poate face. Eu voi selecta personal moderatorii pe baza cererilor care le veti face.
    Ce ar trebui sa contina o cerere de moderator?? Nu am sa fac nici un model, ci pur si simplu astept o mica descriere a fiecaruia si o motivatie pentru care ar trebui sa fiti selectionati. Din moment ce am decis cu ceva timp in urma sa nu mai intru pe server, am sa selectez moderator(ii) pe baza activitatii de pe forum si a instinctului meu. Va rog sa nu faceti cerere daca nu credeti ca meritati sau sunteti capabili sa faceti ceea ce am scris mai sus... oricum decizia imi apartine.
    Cei care vor sa faca cerere sunt rugati sa foloseasca "Post Reply"

      Data/ora curentă este: Mier Iun 26, 2024 10:42 am