csmagnat.forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Counter Strike Forum


3 participanți

    Syncron praf ca admin

    avatar
    cozma


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 21/09/2009

    Syncron praf ca admin Empty Syncron praf ca admin

    Mesaj  cozma Dum Oct 25, 2009 11:28 am

    Buna ziua sunt CocainaTM, deci vreau sa spun ca Syncron nu are treaba cu adminu nu inteleg de ce dati admin la unul care sufera cand este omorat , in ziua de duminica ora 11:00 25.10.2009 a dat slay team la ct era plansa aztec , a dat slay la toata echipa pentru ca 1 noob a facut rush, si eu am zis de ce da slay la toti de ce nu da numai la ala, si mia dat fuck off, deci vreau sa reamintesc ca este a 2 oara cand imi da fuck off aiurea. Prima data mi-a dat ban aiurea fara sa faca poze crezand ca am cod, alex stie am vb cu el cand mi-a dat. Va rog frumos sa luati masuri impotriva lui Syncron
    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 27
    Data de înscriere : 23/08/2009

    Syncron praf ca admin Empty Re: Syncron praf ca admin

    Mesaj  Admin Dum Oct 25, 2009 1:11 pm

    Nu se da slay la toata echipa pentru ca unul sau mai multi jucatori au facut rush. Nu se da ban pe banuieli ci pe dovezi (ss,demo). Nu se abuzeaza de comenzi amx !! Adminul Syncron nu merita sa fie admin pentru ca nu este responsabil si capabil sa poarte asemenea responsabilitati. Daca ar intra si owner-ul pe forum poate ca multe dintre problemele voastre s-ar rezolva, dar din moment ce el neglijeaza forum-ul ... nu cred ca se vor rezolva prea curand.

    PS : Ca sa nu mai primesti comenzi amx pe nedrept .. sfatul meu este sa bifezi "read only" fisierul config pe care il folosesti Smile . Toate comenzile amx iti modifica config-ul, si daca e "read only" nu va trebui sa iti reinstalezi cs-ul de fiecare data cand primesti o astfel de comanda.
    RaUL
    RaUL


    Mesaje : 50
    Data de înscriere : 23/08/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Timisoara

    Syncron praf ca admin Empty Re: Syncron praf ca admin

    Mesaj  RaUL Mier Noi 04, 2009 9:14 pm

    Dar cu alex sau oana ai vorbit ?
    Sincer noi2 am mai avut probleme iar .., in fata mea esti o persoana cam prea vorbitoare Neutral vb lucrurii multe (ce nu trebe,t bagi in seama aiurea ) etc.
    In primul rand as dorii sa inv sa spui adevarul.

    Continut sponsorizat


    Syncron praf ca admin Empty Re: Syncron praf ca admin

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 29, 2024 12:16 am